Kurumsal
Hakkımızda

Doğa Barkod Etiket ve Ambalaj A.Ş. 1993 yılında henüz sektörde yeni kullanılmaya başlanan barkod etiketi ihtiyacına cevap vermek üzere kurulmuş, başlangıç faaliyetini barkodlamada kullanılan etiketleri üretmek olarak belirlemiştir... 1993’ten günümüze kadarki süreç boyunca sektörde öncü olma sorumluluğunu daima taşımış ve gerekliliklerini yerine getirmiştir.

Piyasanın ihtiyaç duyduğu çözümler konusundaki hassasiyet, Doğa Barkod Etiket’in sektördeki “lokomotif” konumunun devamını sağladığı gibi, müşterileriyle olan ilişkilerini “çözüm için ortaklık” haline de getirmektedir. Bu nedenledir ki Doğa Barkod Etiket müşterileri için daima değer katan bir tedarikçi olmayı başarmış ve çözüm ortaklarının rekabet güçlerine güç katmıştır.

Bugün de aynı anlayışı devam ettiren Doğa Barkod Etiket, çalışma sahasını günden güne genişletmiş ve etiket alt sektöründeki sınırlarını aşmıştır. Bu anlamda Türkiye’nin öncü IML (kalıp içi etiket) üreticisi, öncü SHRINK SLEEVE etiket üreticisi ve öncü ISLAK MENDIL ETİKETLERİ üreticisi olmayı başarmıştır.

Mevcut pozisyonunu muhafaza etme ve daima daha ileriye taşıyabilme gayretinde olan firma özellikle son dönemlerde teknolojiye ve nitelikli insan kaynağına yaptığı yatırımlar ile dikkat çekmekte, geldiği noktayı asla yeterli görmemekte ve sektörde gerçekleştirdiği tüm yenilikleri çözüme dönüştürüp iş ortaklarına sunmaktadır.

Bugün baskı ve kesim kalitesinde geldiği nokta sayesinde Etiket Sanayicileri Derneği’nin her sene organize ettiği yarışmada, sektörün oskarları olarak kabul gören ödülleri almakta ve motivasyonunu daima artırmaktadır.

Fabrikalar
Temsilcilikler
İnsan Kaynakları
Bize Ulaşın